Řešení a vyplácení exekucí

Dostali jste se do finanční tísně? Je na vás již uvalena exekuce? Hrozí vám zástava majetku či dražba vašeho bytu nebo domu? 

Pomůžeme vám!

Jako zavedená realitní kancelář vám nabízíme odbornou právní i finanční pomoc při řešení exekucí, dluhů, zástav či jiných problémů na vašem bytě či nemovitosti. V oblasti nemovitostí a řešení exekucí a dluhů máme dlouholeté zkušenosti a jsme schopni navrhnout řešení, které je nejvhodnější pro každý konkrétní případ.

Především jsme schopni vyplatit vaše exekuce či dluhy, následně zajistit prodej vaší nemovitosti a případně poskytnout pomoc při hledání dalšího bydlení.

Dále provádíme odkup problémových nemovitostí s výplatou kupní ceny v hotovosti, poskytujeme krátkodobé půjčky v případech, kdy je možné problémy překlenout následným hypotečním či bankovním úvěrem. Zajistíme vám také dlouhodobé konsolidační úvěry na vyplacení stávajících závazků.

Co vám tedy nabízíme:

  • Veškeré informace i poradenství včetně právního rozboru zdarma.
  • Převezmeme za vás jednání s věřiteli nebo exekutory.
  • Na základě plné moci tyto závazky uhradíme a vy se již nemusíte o nic starat a budete jednat jen s námi. Férově a otevřeně.
  • Závazky zajištěné zástavním právem váznoucím na vaší nemovitosti jednoduše refinancujeme.
  • Jsme schopni vám být nápomocni i při zrušení jiných práv váznoucích na vaší nemovitosti, např. věcných břemen.
  • Poskytujeme poradenské služby ohledně vyplacení exekucí, vyřešení dluhů, vymazání zástavních práv zadlužených nemovitostí, dražeb a podobných situací.

Volejte ihned na telefonní číslo 774 417 617 nebo pište na e-mail: info@reality-avax.cz

Domluvte si konzultaci ZDARMA:

Do 24 hodin Vás budeme telefonicky kontaktovat.