Realitní kancelář AVAX-REALITY.CZ

Realitní kancelář AVAX-REALITY.CZ provozuje právnická společnost AVAX Holding CZ s.r.o. Společník firmy působí na "realitním trhu" již 12 let. I ostatní členové týmu mají s realitami dlouholeté zkušenosti.

Komplexní služby, prodej, pronájem a správu nemovitostí zajišťuje zkušený tým realitních makléřů a stabilní skupina externích spolupracovníků ze souvisejících oblastí. V týmu jsou experti na právo, daně, znalecké posudky i odhady nemovitostí.

Důvěryhodnost a profesionalita

Společnost dodržuje a akceptuje etický kodex Asociace realitních kanceláří České republiky, která je největším profesním sdružením odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Mezi naše hlavní priority patří profesionální přístup, férovost a maximální nasazení. Slušnost, seriózní jednání a doporučení našich klientů nám stále zachovává dobré jméno naší společnosti.

Podívejte se na několik důvodů, proč s námi spolupracovat:

  • komplexní servis
  • dokonalá znalost místního prostředí
  • široká profesionální prezentace
  • aktivní využívání internetu
  • privátní databáze několika tisíc klientů
  • znalost bankovního trhu, financování nemovitostí

Působnost – Praha a Liberecký kraj

Na trhu s nemovitostmi nabízíme dlouhodobě veškeré služby spojené s naším oborem. Hlavní orientací naší kanceláře je zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu prověřených nemovitostí k trvalému i rekreačnímu bydlení v Praze a Libereckém kraji, především v regionu Turnovska a Semilska.